Сучасний урок

Мрія урок (відео урок для школярів)
Конспекти уроків.


Садкіна В.І. 101 цікава педагогічна ідея.
Шановні колеги! Усі ми розуміємо, що XXI століття ставить нові вимо-ги перед усім суспільством, перед освітою, перед учителем. Як іти в ногу з часом, як у погоні за новим не розгубити вже накопичений позитив-ний досвід — усі ці питання хвилюють педагогів з усіх куточків світу. Об'єктивною необхідністю стає узагальнення найкращих педагогічних ідей й застосування того, шо відповідає потребам сьогодення, індивідуальнос-ті вчителя.
Автор протягом тривалого часу збирав оригінальні вчительські знахідки, професійні секрети, практичні приклади від колег й апробовував їх на власному досвіді. Результатом цієї роботи й стала ця книга, яку можна вважати своєрідною скарбничкою корисних й дорогоцінних порад.
У першому розділі Ви дізнаєтесь про методичні прийоми, які допоможуть замотивувати учнів, викликати інтерес до уроку. Другий роздід присвяче-ний основній частині уроку (як працювати з інформацією, як раціонально організувати вивчення нових понять, як правильно провести дискусію, як працювати в групах тощо). У третьому розділі представлені прийоми для узагальнення та систематизації знань, різноманітні поради щодо дисци-пліни в класі, домашніх завдань, проблеми оцінювання та інше.
Сподіваємось, що цей посібник стане Вашим помічником, до порад яко-го захочеться звертатися ще й ще раз.
Детальніше...